Yükleniyor...

Yazar: OcuuGösterimler: 22 | Yorumlar: 0 | Tarih: 15 Nov 2019 19:41
[b]Müzik dinlemek ve müzik indirmek herkes için olmazsa olmazlardan bir tanesi olarak sayılabilir. Çünkü hayatınızın her anında size eşlik eden müzik ihtiyaç halinde bile algılanabilir. Bunun için de Youtube kanalı kullanılabilir. Youtube kanalı üzerinden yüklenen herhangi bir videonun MP3 şeklinde dönüştürülmesi ve bu uzantı sayesinde her ortama aktarılabilir olması mümkündür. Youtube MP3 ne işe yarar nasıl kullanılır sorusunun cevabı bu noktadan sonra daha önemli bir hal alır. Çünkü bu ve bundan daha önemli işlerin arkasında gelen en güncel, verimli ve kullanışlı uygulama olan Youtube MP3 oldukça pratik şekilde kullanılabilecek uygulamaların başında gelir.

Youtube MP3 Ne İşe Yarar?

Youtube uygulaması üzerinde gezinirken hoşunuza giden herhangi bir müziği indirmek istediğinizde ekrandaki ilk seçenek MP4 seçeneği olacaktır. Yani bir anlamda video olarak indirmeniz ve oradan dilediğiniz ortama aktarmanız gerekebilir. Bunun yerine MP3 dönüştürücü kullanmak ise istediğiniz tüm video veya müziklerin kolay şekilde müzik kayıtlarına dönüşmesine imkan verir. Böylelikle istediğiniz müziği video olması yerine MP3 formatına çevrilmiş olarak pratik şekilde istediğiniz ortamda dinleyebilirsiniz.

Youtube MP3 ile Neler Yapılır?

Youtube MP3 ile videolarınızı MP3 formatına dönüştürebilirsiniz. Ses kalitelerinde iyileştirme yapabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz birbirinden farklı formata çevirme şansınız da bulunur. Eş zamanlı olacak şekilde Youtube sayfası üzerinden seçtiğiniz birbirinden farklı müzikleri indirmeye başlayabilirsiniz. İndirme geçmişinizi saklayabilir ve istediğiniz zaman da görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak Youtube videolarını doğrudan İtunes ile uyumlu moda getirebilirsiniz. İndirme işlemi için ise tek yapmanız gereken tek tık ile işlemi başlatmak olacaktır. Bu yüzden siz de kolaylıkla bu ve daha fazlasını yapmak, müzik keyfinizi kesintiye uğratmamak için kullanabilirsiniz.[/b]
Yorum yapmak için giriş yapmalısınız!