Yükleniyor...

Yazar: OcuuGösterimler: 24 | Yorumlar: 0 | Tarih: 15 Nov 2019 19:42
[b] Youtube birçok insanın video izlediği, şarkı dinlediği, insanların kendi önemli videolarını paylaştığı, öğrencilerin eğitim videolarını izlediği bir sosyal platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapılan güncellemeler ile birlikte birçok platform kullanıcılarına daha iyi bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Böylece donma, takılma, kullanıcıların talep ettiği yeni özellikleri gerçekleştirmek adına uygulamalar güncellemeler yapmaktadır. Youtube’da dünya üzerinden birçok kullanıcısı olduğu için kullanıcılarına daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek adına güncelleştirmeler yapmaktadır. Bu güncelleştirmeler Youtube güncellenmiyor neden sorularına da cevap olabiliyor.

Kullanıcılar bu güncelleştirmeleri etkinleştirerek uygulamaların yeni özelliğini de kullanabilir. Youtube uygulamasını bazı kullanıcıların güncellenmekte zorlandığı biliniyor. Youtube uygulamasını güncellemek isteyen kullanıcılar telefonlarında Play Store seçeneği üzerinden güncellemeleri aktif hala getirmeleri gerekmektedir. Eğer kullanıcıların Play Store üzerinden yapılacak güncellemeleri kapatmış ise uygulamanın güncel haline erişim sağlayamaz. Uygulamanın güncel haline erişim sağlanmasa bile kullanıcılar Youtube üzerinden video izleme ve şarkı dinleme gibi yaptıkları işleri yine yapabilirler.

Play Store Üzerinden Güncellemelerinizin Durumunu Kontrol Edin

Youtube uygulamasını güncellemek isteyen fakat uygulamayı güncelleştirmekte zorlanan kullanıcıların ilk yapması gereken iş Play Store’a giriş sağlayıp uygulama güncelleme seçeneklerinin aktif durumda olup olmadığını kontrol etmeleri gerekmektedir. Güncellemeleri aktif hale getirdikten sonra Youtube uygulamasını kısa süre içerisinde güncelleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece Youtube’u kaldığınız yerden, daha güncel, daha hızlı ve eklenen yenilikleri ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

iPhone Kullanıcıları Youtube’u Nasıl Güncelleyebilir?

iPhone kullanıcıları ise Youtube uygulamasını güncelleyebilmek için Apple Store’a girerek güncelleme seçeneklerinin aktif olup olmadığını kontrol etmeleri gerekiyor. Kullanıcıların Apple Store üzerinden güncellemeleri aktif hale getirmelerinin ardından Youtube uygulamasını kısa sürede güncelleyebilirler. Böylece Youtube’un zengin içerik dünyasına güncel bir şekilde ulaşabilirsiniz ve Youtube’u daha keyifli ve daha hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.[/b]
Yorum yapmak için giriş yapmalısınız!